ˆ
Zmiana wielkości treści
Zmiana kontrastu serwisu
WyłączWłącz skróty klawiatury
Zmień interlinię
Przejdź do strony głównej

Biuletyn Informacji Publicznej

STAROSTWO POWIATOWE W SULĘCINIE
  • Logo Biuletynu Informacji Publicznej
  • Godło Rzeczpospolitej Polskiej
ˆ

Rejestr zmian

Pobierz dane XMLDrukuj informację

Szczegóły informacji

Konsultacje społeczne z organizacjami pozarządowymi i podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie dotyczących projektu Programu Współpracy Powiatu Sulęcińskiego w 2024 r. z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (2/2)

Niniejszy dokument jest wersją archiwalną.
Informacja ogłoszona dnia 2023-11-21 12:56:26 przez Mirosława Strzelecka

Akapit nr - brak tytułu

W dniach od 21 listopada 2023 r. do 27 listopada 2023 r. do godz. 10.00. r.  zostaną przeprowadzone konsultacje społeczne dotyczące projektu Programu Współpracy powiatu sulęcińskiego w 2024 r. z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie.
 
Z programem można się zapoznać w Biuletynie Informacji Publicznej: www.bip.powiatsulecinski.pl (zakładka: organizacje pozarządowe/konsultacje z organizacjami pozarządowymi) oraz w Wydziale Edukacji i Spraw Społecznych (ul. Lipowa 18 a, pok. 205).
Organizacje pozarządowe oraz podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie mogą zgłaszać swoje uwagi do projektu Programu Współpracy na piśmie poprzez przesłanie formularza konsultacji stanowiącego załącznik nr 2 do niniejszej uchwały, pocztą elektroniczną na adres   lub w biurze podawczym Starostwa Powiatowego w Sulęcinie, ul. Lipowa 18 a.

Załączniki

« powrót do poprzedniej strony